ROK SZKOLNY 2016/2017


WYNIKI XII Parafiady Diecezji Siedleckiej

12 maja 2017 r

Klasyfikacja generalna: IV miejsce

Konkurencje lekkoatletyczne:  VI miejsce

Bieg 100m: Oliwia Mackiewicz II miejsce

Bieg sztafetowy 4x400 m dziewcząt I miejsce, chłopców VI miejsce

Skok w dal: Cezary Stańczuk-Zarzycki VI miejsce

Pchnięcie kulą: Aleksandra Borkowska VI miejsce, Kamil Jakoniuk I miejsce

Piłka nożna chłopców: II miejsce

Piłka ręczna plażowa chłopców: III miejsce

Ringo: I miejsce

Piłka siatkowa dziewcząt: V miejsce

Koszykówka dziewcząt: II miejsce

Pływanie 50 stylem dowolnym: Oliwier Zabłocki II miejsce

Tenis stołowy: Julia Dencikowska II miejsce, Sebastian Andrzejuk I miejsce



XIV TURNIEJ SIŁOWY O PUCHAR WÓJTA

GMINY KONSTANTYNÓW i Starosty Bialskiego

w wyciskaniu sztangi leżąc

Konstantynów 25 marca 2017 r.

wyniki zawodów

25 marca 2017 r. w Konstantynowie rozegrano XIV Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 56 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego, łukowskiego i siedleckiego, startujących w dziewięciu kategoriach wagowych. O wygranej w poszczególnej kategorii wagowej decydował największy podniesiony ciężar za co zawodnicy otrzymywali medale i dyplomy. Najlepsi siłacze rywalizowali także w kategoriach wiekowych o puchary Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego wg. formuły Wilks’a. Każdy uczestnik zawodów otrzymał słodki upominek. Sponsorzy zawodów: Wójt Gminy Konstantynów Romuald Murawski, Starosta Bialski, Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” przy Gimnazjum w Konstantynowie.

Najlepsi zawodnicy XIV Turnieju Siłowego w Konstantynowie (wg. formuły Wilks’a) w kategorii open:

  1. Kornel Czekiel (Fabryka Ciała Biała Podlaska) – 121,9 pkt
  2. Krzysztof Celiński (Coloseum Łuków) – 119,8 pkt
  3. Marcin Antolak (Coloseum Łuków) – 118,5 pkt

Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych wg. formuły Wilks’a:

Do lat 21

  1. Adrian Sadło (Łuków) – 112,7 pkt.
  2. Piotr Kirczuk (Biała Podlaska) – 102,5 pkt.
  3. Karol Chmielewski (Biała Podlaska) – 96,6 pkt.

Do lat 18

  1. Piotr Ojcewicz (Hrud) – 87,7 pkt.
  2. Piotr Kuźmicz (Biała Podlaska) – 81,7 pkt.
  3. Krzysztof Gieruszka (Komarno)  – 74,1 pkt.

Do lat 16

  1. Kamil Jakoniuk (Komarno) – 75,9 pkt.
  2. Przemysław Skura (Grabanów) – 75,8 pkt.
  3. Szymon Różański (Biała Podlaska) – 63,6 pkt.

Do lat 13

  1. Piotr Sadecki (Konstantynów) – 40,9

Najlepsza zawodniczka

  1. Alicja Lipka (Tuczna) – 60,7 pkt.
  2. Sylwia Zielant (Łuków) – 58,5 pkt.
  3. Wiktoria Ruszkowska (Janów Podlaski) – 50,4 pkt.

Wyniki zawodów w kategoriach wagowych:

Kategoria kobiet:

  1. Sylwia Zielant (Łuków) – 52,5 kg
  2. Alicja Lipka (Tuczna) – 50 kg
  3. Wiktoria Ruszkowska (Janów Podlaski) – 45 kg

Kategoria do 56 kg

  1. Krzysztof Gieruszka (Komarno) – 80 kg
  2. Filip Stankiewicz (Konstantynów) – 55 kg
  3. Kamil Kowal (Konstantynów) – 45 kg

Kategoria do 62 kg

  1. Damian Krasucki (Biała Podlaska) - 100 kg
  2. Adrian Olszewski (Siemiatycze) – 90 kg
  3. Szymon Rusinek (Janów Podlaski) – 65 kg

Kategoria do 69 kg

  1. Piotr Ojcewicz (Hrud) – 112,5 kg
  2. Tomasz Wenio  (Biała Podlaska) – 112,5 kg
  3. Dawid Semeniuk (Janów Podlaski) – 107,5 kg

Kategoria do 77 kg

  1. Konrad Hryciuk (Konstantynów)  - 147,5 kg
  2. Bartosz Szucki (Grabanów) – 145 kg
  3. Paweł Doroszuk (Konstantynów)  – 140 kg

Kategoria do 85 kg

  1. Adrian Sadło (Łuków) – 162,5 kg
  2. Piotr Kirczuk (Biała Podlaska) – 155 kg
  3. Piotr Kuźmicz (Biała Podlaska) – 120 kg

Kategoria do 95 kg

  1. Robert Kanclerz (Biała Podlaska) – 190 kg
  2. Albert Śledź (Łuków) – 160 kg
  3. Karol Chmielewski (Biała Podlaska) – 150 kg

Kategoria powyżej 95 kg

  1. Marcin Antolak (Łuków) – 207,5 kg
  2. Kornel Czekiel (Biała Podlaska) – 205 kg
  3. Krzysztof Celiński (Łuków) – 200 kg

 


XIV TURNIEJ SIŁOWY

O PUCHAR WÓJTA GMINY KONSTANTYNÓW I STAROSTY BIALSKIEGO

W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

REGULAMIN

1. CEL IMPREZY:

Integracja środowisk lokalnych w ramach rywalizacji sportowej, popularyzacja wyciskania sztangi leżąc, jako dyscypliny sportowej.

2. TERMIN:

25 marca 2017 (sobota)

3. MIEJSCE:

Hala sportowa przy Gimnazjum w Konstantynowie ul. Nowa 2 (wejście od tyłu hali)

4. PROGRAM ZAWODÓW:

900 – 945 ważenie zawodników w kategoriach wagowych: do 48 kg, do 56 kg, do 62kg, do 69 kg, do 77 kg, do 85 kg, do 95 kg; powyżej 95 kg, kategoria kobiet

945 - odprawa techniczna

10 00 - otwarcie zawodów

1015 – start zawodników

1330 – wręczenie nagród

1400 – zakończenie zawodów

5. NAGRODY:

Puchar Wójta Gminy Konstantynów dla trzech najlepszych zawodników w kategorii open (formuła Wilksa).

Puchar dla najlepszego zawodnika do lat 21

Puchar dla najlepszego zawodnika do lat 18

Puchary dla trzech najlepszych zawodników do lat 16

Puchary dla najlepszego zawodnika do lat 13

Puchar Starosty Bialskiego dla najlepszej zawodniczki wg formuły Wilks’a

Miejsca I – III w każdej kategorii wagowej medale

Miejsca I – VI w każdej kategorii wagowej pamiątkowe dyplomy

Każdy uczestnik zawodów otrzymuje słodki upominek

6.ORGANIZATOR:

Uczniowski Ludowy Pożarniczy Klub Sportowy „PŁOMIEŃ” przy Gimnazjum w Konstantynowie

Urząd Gminy w Konstantynowie

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Zawodników startujących w zawodach obowiązuje strój sportowy (bez specjalnych koszulek). Każdy uczestnik zawodów powinien być ubezpieczony, organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe zdarzenia losowe. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga Sędzia Główny zawodów w porozumieniu z Organizatorem.


 

VIII TURNIEJ KOSZYKÓWKI

o Puchar Dyrektora Gimnazjum i Starosty Bialskiego w koszykówce chłopców

Konstantynów 21 luty 2017 r.

Mecze każdy z każdym (4X6 min).

 

1. GM 4 Biała Podlaska - GM Konstantynów  – 4 : 55
2. GM 6 Biała Podlaska - CM Brześć  - 33 : 14
3. GM 4 Biała Podlaska - GM 6 Biała Podlaska – 17 : 34
4. GM Konstantynów  - CM Brześć  - 38 : 17
5. GM 4 Biała Podlaska - CM Brześć  - 11 : 32
6. GM Konstantynów  - GM 6 Biała Podlaska – 33 : 37

Wyniki zawodów

I miejsce - GM 6 Biała Podlaska – opiekun Małgorzata Denisiuk

II miejsce – GM Konstantynów – opiekun Piotr Woźniak

III miejsce – Centrum Młodzieży Brześć – opiekun Oleg Ryżyj

IV miejsce - GM 4 Biała Podlaska – opiekun Bartosz Jaszczuk

Puchar Dyrektora otrzymała drużyna chłopców z GM 6 Biała Podlaska

MVP Turnieju:

Jakub Chmielowiec - GM 6 Biała Podlaska

Najlepsi zawodnicy drużyn:

Kacper Żuk - GM 6 Biała Podlaska

Sebastian Filipiuk – GM Konstantynów

Dmitrij Pacevich - Centrum Młodzieży Brześć

Szymon Dudek - GM 4 Biała Podlaska

 

Sędzia główny zawodów – Marcin Ławnik Biała Podlaska

VIII TURNIEJ KOSZYKÓWKI

o Puchar Dyrektora Gimnazjum i Starosty Bialskiego w koszykówce dziewcząt

Konstantynów 23 luty 2017 r.

Mecze każdy z każdym (4X6 min).

 

1. GM Terespol - GM Konstantynów  – 14 : 55
2. GM 2 Biała Podlaska - CM Brześć  - 37 : 8
3. GM Terespol - GM 2 Biała Podlaska – 15 : 42
4. GM Konstantynów  - CM Brześć  - 29 : 12
5. GM Terespol - CM Brześć  - 8 : 20
6. GM Konstantynów  - GM 2 Biała Podlaska – 28 : 40

Wyniki zawodów

I miejsce - GM 2 Biała Podlaska – opiekun Rafał Wlizło

II miejsce – GM Konstantynów – opiekun Piotr Woźniak

III miejsce – Centrum Młodzieży Brześć – opiekun Oleg Ryżyj

IV miejsce - GM 4 Biała Podlaska – opiekun Grzegorz Jakuszko

Puchar Dyrektora otrzymała drużyna chłopców z GM 2 Biała Podlaska

MVP Turnieju:

Paulina Dominiak - GM 2 Biała Podlaska

Najlepsi zawodnicy drużyn:

Maria Maksymiuk - GM 2 Biała Podlaska

Oliwia Mackiewicz – GM Konstantynów

Marija Koruniec - Centrum Młodzieży Brześć

Natalia Kurlonek - GM Terespol

Sędzia główny zawodów – Marcin Ławnik Biała Podlaska


16 grudnia 2016 r. na szkolnej hali sportowej odbył się finał mistrzostw gimnazjum w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Spośród wszystkich uczniów naszego gimnazjum poszczególne klasy reprezentowały najlepsze trzy osoby w kategorii dziewcząt i chłopców po wcześniejszym rozegraniu mistrzostw klasy. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wzięło w nich udział 35 osób, 15 dziewcząt i 20 chłopców. Najlepsi otrzymali dyplomy i nagrody. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Piotr Woźniak i Wojciech Konarski.

Wyniki zawodów:
Dziewczęta:
1.    Julia Dencikowska 2b
2.    Iga Chwedoruk 3c
3.    Weronika Jurkowska 3c
4.    Agata Kapłan 2b
5.    Anna Celińska 2b
6.    Aleksandra Borkowska 3c

Chłopcy:
1.    Szymon Wojciuk 3c
2.    Jakub Stefaniuk 3a
3.    Karol Gizan 3c
4.    Cezary Foryt 3c
5.    Arkadiusz Wędroch 3b
6.    Sebastian Filipiuk 3b


W dniach 30.09-2.10.2016r. w Białymstoku odbył się ogólnopolski turniej koszykówki dziewcząt Batory Basket Cup, w którym wzięła udział drużyna ULPKS ISKRA KONSTANTYNÓW z rocznika 2002/2003 występująca w składzie: Broda Aleksandra, Janczak Alicja, Nowicka Aleksandra, Przybysławska Martyna, Andrzejuk Małgorzata, Jurkowska Weronika, Jakoniuk Magda, Mackiewicz Oliwia, Świąntek Klaudia, Fedczuk Sara. W trzydniowych zmaganiach rozegrano 22 spotkania w systemie każdy z każdym. W końcowej klasyfikacji turnieju drużyna zajęła V miejsce. Szczegóły w zakładce SPORT. Gratulujemy

WYNIKI ZAWODÓW:

Łapy-Konstantynów                                 36:35

Białystok-Wysokie Mazowieckie            31:40

Działdowo-Warszawa                               59:32

Piaseczno-Łapy                                           42:29

Białystok-Konstantynów                           33-47

Wysokie Mazowieckie-Warszawa           45-54

Piaseczno-Działdowo                                 35-39

Warszawa-Łapy                                           47-45

Białystok-Działdowo                                   19-50

Wysokie Mazowieckie-Piaseczno             29-61

Konstantynów-Warszawa                          20:0 (16:13)

Łapy-Działdowo                                           37-32

Białystok-Warszawa                                    35-34

Konstantynów-Piaseczno                           23-34

Wysokie Mazowieckie-Działdowo            23-44

Łapy-Białystok                                              26-25

Wysokie Mazowieckie-Konstantynów     45-40

Białystok-Piaseczno                                     26-56

Łapy-wysokie Mazowieckie                        31-25

Konstantynów-Działdowo                          33-37

Warszawa-Piaseczno                                   45-49

KLASYFIKACJA TURNIEJU

I miejsce UKS BASKET DZIAŁDOWO

II miejsce MUKS PIASECZNO

III miejsce UKS JEDYNKA ŁAPY

IV miejsce UKS MAX BASKET WYSOKIE MAZOWIECKIE

V miejsce ULPKS ISKRA KONSTANTYNÓW

VI miejsce UKS BATORY 18 BIAŁYSTOK

VII miejsce UKS URSUS WARSZAWA

Z naszej drużyny wyróżnienia w postaci statuetek otrzymały Alicja Janczak i Aleksandra Broda.

 



ROK SZKOLNY 2015/2016

Kalendarz zawodów sportowych

Podsumowanie Podlaskiej Ligi Koszykówki


GRUPA V - Chłopcy - Gimnazja
Miejsce    Nazwa                 Mecze  Punkty   Kosze         Opiekun
1    GM - 6 Biała Podlaska    4           8       265    120     Bogdan Łowisz
2    GM Konstantynów         4           6       152     199    Woźniak Piotr
3    CM Brześć                      4           4       119     217    Riżij Olieg

GRUPA VI - Dziewczęta - Gimnazja
Miejsce    Nazwa                 Mecze   Punkty    Kosze         Opiekun
1    GM Konstantynów z. I      6         11       254    96     Woźniak Piotr
2    GM Konstantynów z. II     6        10       298    104    Domitrz Dariusz
3    GM - 3 Biała Podlaska       6         8         141    305    Robert Smędra
4    GM - 6 Biała Podlaska       6         6         108    296    Boksza Iwona

Najskuteczniejsi zawodnicy w poszczególnych grupach:
Grupa V:
1. Pilipiuk Jakub                GM – 6            79 pkt.
2. Kononiuk Michał            GM – 6            48 pkt.
3. Filipiuk Sebastian          GM Konstantynów    40 pkt.

Grupa VI:
1. Janczak Alicja                GM Konstantynów    116 pkt.
2. Dorofiejuk Marlena       GM Konstantynów    66 pkt.
2. Fedczuk Sara                GM Konstantynów    53pkt.



VII TURNIEJ KOSZYKÓWKI

o Puchar Dyrektora Gimnazjum i Starosty Bialskiego

w koszykówce dziewcząt i chłopców

Konstantynów 10 i 12 maja 2016 r.

Wyniki zawodów:

10 maja 2016 – Dziewczęta

Mecze każdy z każdym (4X7 min).

 

GM Konstantynów zespół II  - GM 2 Biała Podlaska – 16 : 29

GM Konstantynów zespół I  - GM 2 Biała Podlaska – 20 : 32

GM Konstantynów zespół I  - GM Konstantynów zespół II – 20 : 16

Wyniki zawodów

I miejsce – GM 2 Biała Podlaska – opiekun Rafał Wlizło

II miejsce – GM Konstantynów zespół I – opiekun Piotr Woźniak

III miejsce – GM Konstantynów zespół II – opiekun Dariusz Domitrz

Puchar Dyrektora Gimnazjum w Konstantynowie otrzymała drużyna dziewcząt z GM 2 Biała Podlaska

Najlepsze zawodniczki drużyn:

GM Konstantynów zespół I – Marlena Dorofiejuk

GM 2 Biała Podlaska – Anna Harytoniuk

GM Konstantynów zespół II – Wiktoria Filipiuk

MVP Turnieju:

Julia Tymoszuk – GM 2 Biała Podlaska

  • W zawodach nie wzięły udziału zaproszone drużyny z GM 3 Biała Podlaska, GM 6 Biała Podlaska, GM Terespol.

 

12 maja 2015 – Chłopcy

Mecz(4X10 min).

 

GM Konstantynów  zespół II - CM Brześć  – 58 : 58 (dogrywka 1x5 min.) – 62 : 73

Wyniki zawodów

I miejsce – Centrum Młodzieży Brześć – opiekun Oleg Ryży

II miejsce – GM Konstantynów – opiekun Piotr Woźniak

Puchar Dyrektora otrzymała drużyna chłopców z Centrum Młodzieży Brześć

Najlepsi zawodnicy drużyn:

Marek Janczak – GM Konstantynów

Ivan Bielov - Centrum Młodzieży Brześć

MVP Turnieju:

Mikołaj Poletajev - Centrum Młodzieży Brześć

 

  • W zawodach nie wzięły udziału zaproszone drużyny z GM 3 Biała Podlaska, GM 6 Biała Podlaska,

 

 

Sędzia główny zawodów – Bartosz Jaszczuk – Biała Podlaska

 


 

XIII TURNIEJ SIŁOWY O PUCHAR WÓJTA

GMINY KONSTANTYNÓW i Starosty Bialskiego

w wyciskaniu sztangi leżąc

Konstantynów 19 marca 2016 r.

– wyniki zawodów

19 marca 2016 r. w Konstantynowie rozegrano XIII Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 51 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego, łukowskiego i siedleckiego, startujących w dziewięciu kategoriach wagowych. O wygranej w poszczególnej kategorii wagowej decydował największy podniesiony ciężar za co zawodnicy otrzymywali medale i dyplomy. Najlepsi rywalizowali o puchary Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego wg. formuły Wilks’a w poszczególnych kategoriach wiekowych, kategorii open i kategorii kobiet. Każdy uczestnik zawodów otrzymał słodki upominek.

Sponsorzy zawodów: Wójt Gminy Konstantynów Romuald Murawski, Starosta Bialski Tadeusz Łazowski, Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” przy Gimnazjum w Konstantynowie.

Najlepsi zawodnicy XIII Turnieju Siłowego w Konstantynowie (wg. formuły Wilks’a) w kategorii open:

  1. Adrian Kopania (Zalesie) – 127,5 pkt
  2. Robert Kanclerz (Biała Podlaska) – 124,5 pkt
  3. Paweł Szudejko (Łomazy) – 117,6 pkt

Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych:

Powyżej 40 lat

  1. Marek Makarewicz – 79,4 pkt

Do lat 21

 

  1. Piotr Puczka (Biała Podlaska) – 99,3 pkt.
  2. Piotr Kirczuk (Biała Podlaska) – 92,7 pkt.
  3. Karol Chmielewski (Biała Podlaska) – 92,3 pkt.

 

Do lat 18

  1. Patryk Puczka (Biała Podlaska) – 82,5 pkt.
  2. Adrian Kowaluk (Konstantynów) – 73,9 pkt.
  3. Damian Lizut (Biała Podlaska)  – 70,9 pkt.

Do lat 16

  1. Rafał Żuk (Zalesie) – 86,5 pkt.
  2. Dawid Horbowicz (Kornica) – 85,6 pkt.
  3. Karol Pisaruk (Janów Podlaski) – 75,6 pkt.

Najlepsza zawodniczka

  1. Aleksandra Bernaszuk (Janów Podlaski) – 50,4 pkt.
  2. Wiktoria Marcyniuk (Janów Podlaski) – 34,3 pkt.
  3. Eliza Zwirkowska (Konstantynów) – 31,9 pkt.

Wyniki zawodów w kategoriach wagowych:

Kategoria kobiet:

  1. Aleksandra Bernaszuk – 47,5 kg
  2. Eliza Zwirkowska – 35 kg
  3. Wiktoria Marcyniuk – 30 kg

Kategoria do 48 kg

  1. Krzysztof Gieruszka – 60 kg
  2. Sebastian Hryciuk – 52,5 kg
  3. Dawid Korolczuk – 45 kg

Kategoria do 56 kg

 

  1. Karol Pisaruk – 82,5 kg
  2. Adrian Kowaluk – 75 kg
  3. Kacper Koleśnik – 67,5 kg

 

Kategoria do 62 kg

 

  1. Dawid Chwedoruk - 75 kg
  2. Jakub Kwiatkowski – 67,5 kg
  3. Piotr Rosłoń – 60 kg

 

Kategoria do 69 kg

 

  1. Kuszneruk Kamil – 92,5 kg
  2. Damian Iwaniuk – 87,5 kg
  3. Skura Przemysław – 85 kg

 

Kategoria do 77 kg

  1. Piotr Puczka - 140 kg
  2. Bartosz Szucki – 137,5 kg
  3. Marcin Piotrowski – 135 kg

Kategoria do 85 kg

  1. Adrian Kopania - 190 kg
  2. Piotr Kirczuk – 140 kg
  3. Karol Chmielewski – 140 kg

Kategoria do 95 kg

  1. Robert Kanclerz – 200 kg
  2. Paweł Szudejko – 185 kg
  3. Adrian Brojek – 170 kg

Kategoria powyżej 95 kg

 

  1. Daniel Dadacz – 190 kg
  2. Piotr Gieruszka – 160 kg
  3. Krzysztof Multan – 140 kg


XIII TURNIEJ SIŁOWY

O PUCHAR WÓJTA GMINY KONSTANTYNÓW I STAROSTY BIALSKIEGO

W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

REGULAMIN

1. CEL IMPREZY:

Integracja środowisk lokalnych w ramach rywalizacji sportowej, popularyzacja wyciskania sztangi leżąc, jako dyscypliny sportowej.

2. TERMIN:

19 marca 2016 (sobota)

3. MIEJSCE:

Hala sportowa przy Gimnazjum w Konstantynowie ul. Nowa 2 (wejście od tyłu hali)

4. PROGRAM ZAWODÓW:

900 – 945 ważenie zawodników w kategoriach wagowych: do 48 kg, do 56 kg, do 62kg, do 69 kg, do 77 kg, do 85 kg, do 95 kg; powyżej 95 kg, kategoria kobiet

945 - odprawa techniczna

10 00 - otwarcie zawodów

1015 – start zawodników

1330 – wręczenie nagród

1400 – zakończenie zawodów

5. NAGRODY:

Puchar Wójta Gminy Konstantynów dla trzech najlepszych zawodników w kategorii open (formuła Wilksa).

Puchar dla najlepszego zawodnika powyżej lat 40

Puchar dla najlepszego zawodnika do lat 21

Puchar dla najlepszego zawodnika do lat 18

Puchary dla trzech najlepszych zawodników do lat 16

Puchary dla najlepszego zawodnika do lat 13

Puchar Starosty Bialskiego dla najlepszej zawodniczki wg formuły Wilks’a

Miejsca I – III w każdej kategorii wagowej medale

Miejsca I – VI w każdej kategorii wagowej pamiątkowe dyplomy

Każdy uczestnik zawodów otrzymuje słodki upominek

6.ORGANIZATOR:

Uczniowski Ludowy Pożarniczy Klub Sportowy „PŁOMIEŃ” przy Gimnazjum w Konstantynowie

Urząd Gminy w Konstantynowie

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Zawodników startujących w zawodach obowiązuje strój sportowy (bez specjalnych koszulek). Każdy uczestnik zawodów powinien być ubezpieczony, organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe zdarzenia losowe. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga Sędzia Główny zawodów w porozumieniu z Organizatorem.

 

 


 

 

Osiągnięcia dziewcząt z kl. 1

 

  • W II rundzie Ligi wspólnej województwa lubelskiego i podkarpackiego Drużyna ISKRA Konstantynów pokonała STAL Stalowa Wola 86:46.
  • V miejsce w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rocznik 2002/2003, która odbyła się w Szczyrku 5-8.11.2015.
  • I miejsce w Lubelskiej Lidze Młodziczek rocznik 2002/2003, awans do rozgrywek Ligi lubelsko-podkarpackiej, w której zawodniczki Klubu ULPKS ISKRA KONSTANTYNÓW będą rywalizować z drużynami MLKS MOS RZESZÓW, STAL STALOWA WOLA, BASKET GO PRZEMYŚL, AZS UMCS LUBLIN i UKS ORLIK BIAŁA PODLASKA. Zajęcie miejsca w pierwszej trójce da nam awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.
  • I miejsce po pierwszej rundzie Podlaskiej Ligi Koszykówki Dziewcząt.

 

Do drużyny ULPKS ISKRA KONSTANTYNÓW należą:

Alicja Janczak, Aleksandra Broda, Wiktoria Filipiuk, Sara Fedczuk, Julia Dencikowska, Aleksandra Nowicka, Anna Celińska, Martyna Przybysławska, Sandra Kapłan,

W/w zawodniczki są w Kadrze województwa lubelskiego młodziczek rocznik 2002/2003. Trener - p. Dariusz Domitrz


 

VI TURNIEJ KOSZYKARSKI

o Puchar Dyrektora Gimnazjum i Starosty Bialskiego

w koszykówce dziewcząt i chłopców

Konstantynów 26 i 28 maja 2015 r.

Wyniki zawodów:

26 maja 2015 – Dziewczęta

Mecze każdy z każdym (4X6 min).

 

GM Konstantynów zespół I  - GM 6 Biała Podlaska – 18 : 11

GM Konstantynów zespół II  - GM Nr 1 Terespol  – 22 : 18

GM Konstantynów zespół I  – GM Nr 1 Terespol  – 30 : 10

GM Konstantynów zespół II -  GM 6 Biała Podlaska – 24 : 44

GM 6 Biała Podlaska - GM Nr 1 Terespol  - 34 : 7

GM Konstantynów zespół I  - GM Konstantynów zespół II – 62 : 20

Wyniki zawodów

I miejsce – GM Konstantynów zespół I – opiekun Piotr Woźniak

II miejsce – GM 6 Biała Podlaska – opiekun Iwona Boksza

III miejsce – GM Konstantynów zespół II – opiekun Piotr Woźniak

IV miejsce - GM Nr 1 Terespol - opiekun Grzegorz Jakuszko

Puchar Dyrektora Gimnazjum w Konstantynowie otrzymała drużyna dziewcząt z GM Konstantynów zespół I w składzie: Izabela Osiak, Paulina Janczuk, Marlena Dorofiejuk, Gabriela Andrzejuk, Emilia Waszczuk, Natalia Ostapiuk, Agata Struk.

Najlepsze zawodniczki drużyn:

Emilia Waszczuk - GM Konstantynów zespół I

Monika Arseniuk - GM 6 Biała Podlaska

Natalia Kopaczuk - GM Konstantynów zespół II

Paulina Fedorowicz - GM Nr 1 Terespol

  • W zawodach nie wzięła udziału zaproszona drużyna GM 2 Biała Podlaska

 

28 maja 2015 – Chłopcy

Mecze każdy z każdym (4X6 min).

 

GM Konstantynów  zespół I - GM Konstantynów  zespół II – 44 : 8

CM Brześć  zespół I – CM Brześć  zespół II - 30 : 26

GM Konstantynów  zespół II - CM Brześć  zespół II  – 23 : 31

GM Konstantynów  zespół I - CM Brześć  zespół I  - 35 : 26

GM Konstantynów  zespół I - CM Brześć  zespół II – 50 : 19

GM Konstantynów  zespół II - CM Brześć  zespół I  - 8 : 46

 

Wyniki zawodów

I miejsce – GM Konstantynów zespół I – opiekun Piotr Woźniak

II miejsce – Centrum Młodzieży Brześć zespół I – opiekun Oleg Ryży

III  - Centrum Młodzieży Brześć zespół II – opiekun Oleg Ryży

IV – GM Konstantynów zespół II – opiekun Piotr Woźniak

Puchar Dyrektora otrzymała drużyna chłopców z GM Konstantynów zespół I w składzie: Przemysław Nazaruk, Szymon Filipiuk, Konrad Bekisz, Mateusz Sadecki, Marek Janczak, Damian Kołodyński, Karol Jakubski.

Najlepsi zawodnicy drużyn:

Przemysław Nazaruk – GM Konstantynów zespół I

Dimitrij Olifieruk - Centrum Młodzieży Brześć zespół I

Andrew Shemetiuk - Centrum Młodzieży Brześć zespół II

Sebastian Filipiuk - GM Konstantynów zespół II

 

Sędzia główny zawodów – Bartosz Jaszczuk – Biała Podlaska

  • W zawodach nie wzięły udziału zaproszone drużyny: GM 3 Biała Podlaska, GM Rogoźnica.

 


 

XII TURNIEJ SIŁOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KONSTANTYNÓW

i STAROSTY BIALSKIEGO

w wyciskaniu sztangi leżąc

Konstantynów 21 marca 2015 r.

– wyniki zawodów

21 marca 2015 r. w Konstantynowie rozegrano XII Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 38 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego, łukowskiego i siedleckiego, startujących w dziewięciu kategoriach wagowych. O wygranej w poszczególnej kategorii wagowej decydował największy podniesiony ciężar. Najlepsi rywalizowali o puchary Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego wg. formuły Wilks’a, a w kategoriach wagowych o medale i dyplomy. Każdy uczestnik zawodów otrzymał słodki upominek.

Sponsorzy zawodów: Wójt Gminy Konstantynów Romuald Murawski, Starosta Bialski Tadeusz Łazowski, Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” przy Gimnazjum w Konstantynowie.

Najlepsi zawodnicy XII Turnieju Siłowego w Konstantynowie (wg. formuły Wilks’a) w kategorii open to:

  1. Krzysztof Celiński (Łuków) – 127,8 pkt
  2. Adrian Kopania (Zalesie) – 126,6 pkt
  3. Robert Kanclerz (Biała Podlaska) – 124,6 pkt

Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych:

Do lat 21

  1. Łukasz Wasyluk (Biała Podlaska) – 97,7 pkt.
  2. Lipiński Kamil (Zalesie) – 79,3 pkt.
  3. Kamil Kuszeruk (Grabanów) – 59,3 pkt.

Do lat 18

  1. Przemysław Bartoszuk (Janów Podlaski) – 80,9 pkt.
  2. Łukasz Sadecki (Konstantynów) – 79,5 pkt.
  3. Szczygielski Piotr (Komarno) – 70,3 pkt.

Do lat 16

  1. Łukasz Sadecki (Konstantynów) – 71,6 pkt.
  2. Mateusz Sadecki (Konstantynów) – 62,6 pkt.
  3. Karol Pisaruk (Janów Podlaski) – 58,5 pkt.

Najlepsza zawodniczka

  1. Karolina Weremkowicz (Janów Podlski) – 47,2 pkt.
  2. Aleksandra Bernaszuk (Janów Podlski) – 43,5 pkt.
  3. Wiktoria Ruszkowska (Janów Podlski) – 35,6 pkt.

Wyniki zawodów w kategoriach wagowych:

Kategoria kobiet:

  1. Aleksandra Bernaszuk – 40 kg
  2. Karolina Weremkowicz – 35 kg
  3. Wiktoria Ruszkowska – 30 kg

Kategoria do 56 kg

  1. Przemysław Bartoszuk – 87,5
  2. Karol Pisaruk – 60 kg
  3. Jakub Ilczuk – 60 kg

Kategoria do 62 kg

  1. Piotr Szczygielski - 80 kg
  2. Mateusz Sadecki – 75 kg
  3. Mateusz Stasiuk – 60 kg

Kategoria do 69 kg

  1. Adrian Skubisz – 130 kg
  2. Sebastian Hryciuk – 120 kg
  3. Michał Hołonowicz – 105 kg

Kategoria do 77 kg

  1. Paweł Doroszuk - 135 kg
  2. Marcin Piotrowski – 130 kg
  3. Przemysław Kulik – 130 kg

Kategoria do 85 kg

  1. Adrian Kopania - 185 kg
  2. Kamil Lipiński – 120 kg

Kategoria do 95 kg

  1. Robert Kanclerz – 195 kg
  2. Paweł Szudejko – 165 kg
  3. Adrian Brojek – 150 kg

Kategoria powyżej 95 kg

  1. Krzysztof Celiński – 210 kg
  2. Artur Jóźwiak – 210 kg
  3. Michał Majchrocki – 190 kg

 



XI TURNIEJ SIŁOWY O PUCHAR WÓJTA

GMINY KONSTANTYNÓW i Starosty Bialskiego

w wyciskaniu sztangi leżąc

Konstantynów 29 marca 2014 r.

– wyniki zawodów

29 marca 2014 r. w Konstantynowie rozegrano XI Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 53 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego i łukowskiego, startujących w dziewięciu kategoriach wagowych wyciskania sztangi leżąc, gdzie o wygranej decydował podniesiony ciężar w poszczególnej kategorii wagowej. Najlepsi rywalizowali o puchary Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego wg. formuły Wilks’a  oraz o medale i dyplomy w kategoriach wagowych. Każdy uczestnik zawodów otrzymał słodki upominek.

Sponsorzy zawodów: Wójt Gminy Konstantynów Romuald Murawski, Starosta Bialski Tadeusz Łazowski, Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” przy Gimnazjum w Konstantynowie.

Najlepsi zawodnicy XI Turnieju Siłowego w Konstantynowie (wg. formuły Wilks’a) w kategorii open to:

1.      Krzysztof Celiński (Łuków) – 122 pkt

2.      Tomasz Chwalczuk (Biała Podlaska) – 121,5 pkt

3.      Marcin Ciołek (Łuków) – 120,9 pkt

Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych:

Do lat 21 – Adrian Kopania (Zalesie)

Do lat 18 – Łukasz Wasyluk (Biała Podlaska)

Do lat 16 - 1. Łukasz Sadecki (Konstantynów)

2. Piotr Szczygielski (Konstantynów)

3. Daniel Malinoski (Konstantynów)

Do lat 13 – 1. Kamil Jakoniuk (Komarno)

2. Mateusz Sadecki (Konstantynów)

3. Jarosław Bartoszuk (Janów Podlaski)

Najlepsza zawodniczka – Marlena Sosidko (Zalesie)

Wyniki zawodów w kategoriach wagowych:

Kategoria kobiet:

1.     Marlena Sosidko – 67,5 kg

2.     Marlena Maksymiuk – 37,5 kg

3.     Karolina Weremkowicz – 30 kg

Kategoria do 48 kg

1.     Daniel Malinoski – 65 kg

2.     Adrian Kowaluk – 52,5 kg

3.     Jarosław Bartoszuk – 30 kg

Kategoria do 56 kg

1. Kamil Jakoniuk – 70 kg

2. Łukasz Hołubiuk – 65 kg

3. Przemysław Bartoszuk – 62,5

Kategoria do 62 kg

1. Dawid Mazurkiewicz - 102,5 kg

2. Mateusz Rogoźnicki – 100 kg

3. Piotr Szczygielski – 62,5 kg

Kategoria do 69 kg

1. Adrian Skubisz – 125 kg

2. Jakub Milczarski – 120 kg

3. Tomasz Wenio – 117,5 kg

Kategoria do 77 kg

1. Bartosz Krawczyk - 110 kg

Kategoria do 85 kg

1. Marcin Ciołek - 175 kg

2. Adrian Kopania – 175 kg

3. Paweł Szudejko – 160 kg

Kategoria do 95 kg

1. Hubert Osiak – 140 kg

Kategoria powyżej 95 kg

1. Tomasz Chwalczuk – 212,5 kg

2. Krzysztof Celiński – 200 kg

3. Michał Majchrocki – 175 kg

 


 

X TURNIEJ SIŁOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KONSTANTYNÓW i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc i przysiadzie ze sztangą

Konstantynów 23 marca 2013 r.

– wyniki zawodów

23 marca 2013 r. w Konstantynowie rozegrano X Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. Nowością na zawodach była promocja konkurencji siłowej – przysiad ze sztangą.

W zawodach wzięło udział 47 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego i łukowskiego oraz 1 zawodnik z Tychów (woj. śląskie) startujących w dziewięciu kategoriach wagowych wyciskania sztangi leżąc oraz w jednej pokazowej konkurencji, gdzie o wygranej decydował uzyskany wynik, bez podziału na kategorie wagowe, przysiad ze sztangą.

Najlepsi rywalizowali o puchary Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego wg. formuły Wilks’a  oraz medale i dyplomy w kategoriach wagowych.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał słodki upominek.

Najlepszymi zawodnikami podczas X Turnieju Siłowego w Konstantynowie (wg. formuły Wilks’a) zostali:

1.      Rafał Twardowski (Tychy) - 126,9 pkt

2.      Tomasz Chwalczuk (Biała Podlaska) – 114,7 pkt

3.      Tomasz Bajkowski (Łomazy) – 113,9 pkt

Puchary otrzymali również najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych:

Do lat 21 – Tomasz Bajkowski (Łomazy)

Do lat 18 – Jakub Pisaruk (Pawłów)

Do lat 16 - 1. Łukasz Sadecki (Konstantynów)

2. Paweł Demczuk (Konstantynów)

3. Dawid Mazurkiewicz (Konstantynów)

Do lat 13 – 1. Mateusz Sadecki (Konstantynów)

2. Kamil Jakoniuk (Komarno)

3. Kacper Doroszuk (Janów Podlaski)

Najlepsza zawodniczka – Ewa Markowska (Biała Podlaska)

Najlepszy zawodnik w przysiadzie ze sztangą – Tomasz Chwalczuk (Biała Podlaska)

Sponsorzy zawodów: Wójt Gminy Konstantynów Romuald Murawski, Starosta Bialski Tadeusz Łazowski, Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” przy Gimnazjum w Konstantynowie.

Wyniki zawodów w kategoriach wagowych:

Przysiad ze sztangą

1.     Tomasz Chwalczuk – 200 kg

2.     Łukasz Kurianiuk – 170 kg

3.     Adrian Kopania – 162,5

Kategoria kobiet:

1.     Ewa Markowska – 75 kg

2.     Marlena Sosidko – 45 kg

3.     Anita Maksymiuk – 40 kg

Kategoria do 48 kg

1.      Przemysław Bartoszuk – 47,5 kg

2.      Daniel Malinoski – 45 kg

3.      Kamil Jakoniuk – 42,5 kg

Kategoria do 56 kg

1.     Damian Krasucki – 77,5 kg

2.     Piotr Szczygielski – 62,5 kg

3.     Norbert Lange – 55 kg

Kategoria do 62 kg

1.Łukasz Sadecki – 90 kg

2.Paweł Demczuk – 80 kg

3.Dawid Mazurkiewicz - 80

Kategoria do 69 kg

1. Konrad Hryciuk – 122,5 kg

2. Marcin Karwowski – 120 kg

3. Jakub Pisaruk – 120 kg

Kategoria do 77 kg

1. Paweł Szudejko – 157,5 kg

2.Adrian Kopania – 152,5 kg

3. Paweł Doroszuk - 120

Kategoria do 85 kg

1. Łukasz Kurianiuk – 145 kg

2. Jacek Zubkowicz – 135 kg

Kategoria do 95 kg

1. Rafał Twardowski – 200 kg

2. Tomasz Bajkowski – 180 kg

3. Kamil Goławski – 157,5 kg

Kategoria powyżej 95 kg

1. Tomasz Chwalczuk – 200 kg

2. Hubert Dawidziuk – 150 kg

3. Łukasz Wasyluk – 140 kg

Poprawiony ( poniedziałek, 22 maja 2017 10:09 )